درباره ما

درباره کلینیک دندانپزشکی فرشتگان دندان (دنتال آنجل)

دندانپزشکی کودکان یا دندانپزشکی اطفال یکی از حوزه های تخصصی دندانپزشکی است که علاوه بر دانش کلی دندانپزشکی، نیاز به آشنایی کامل با دندانهای اطفال از جمله دندان های شیری و دندان های دائمی نوجوانان و همچنین صبر و حوصله و آرامش فراوان دارد. به علاوه امروزه، دندانپزشکی بزرگسالان نیز تنها به ترمیم پوسیدگی و خرابی دندان مربوط نمی شود، بلکه پروسه های زیبایی دندان و جایگزینی دندان های افتاده یا شکسته، تحت عنوان کاشت دندان یا ایمپلنت، از جمله خدماتی است که یک فرد هنگام مراجعه به یک کلینیک دندانپزشکی انتظار دارد. کلینیک دندانپزشکی دنتال آنجل (فرشتگان دندان) با بهره گیری از تجربه، دانش و مهارت پزشکانی چون دکتر سهیل زینالی و فراهم آوردن محیطی آرام و دلپذیر برای کودکان و والدین آنها، توانسته است با افتخار به عنوان بهترین کلینیک دندانپزشکی اطفال، بهترین خدمات دندانپزشکی را به بیماران خود ارائه دهد.

بهترین کلینیک دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی کودکان

یکی از دغدغه های مهم والدین از بدو تولد فرزندانشان، سلامت دهان و دندان و رشد منظم دندان های وی  است. بسیاری از والدین با مشکلاتی نظیر تأخیر در جوانه زدن دندان های شیری، خرابی آنها، و همچنین رشد نامنظم دندان های دائمی و کج درآمدن آنها و … در مورد فرزندان خود مواجه می شوند. این مشکلات به همراه ترس کودکان از دندانپزشکی و ارائه روش های نامناسب برای اطفال نظیر بیهوشی و … می تواند پیدا کردن بهترین کلینیک دندانپزشکی اطفال را به چالشی مهم برای والدین تبدیل کند.

کلینیک دندانپزشکی فرشتگان دندان علاوه بر ایجاد فضایی شاد و هیجان انگیز برای کودکان، که تمرکز آنها را از استرس های درمان دور می کند، از بهترین روش های درمانی و ترمیمی برای انجام خدمات دندانپزشکی کودکان استفاده می نماید تا کمترین آسیب و عوارض برای آنها به وجود آید.

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان

دنتال آنجل

روش های دندانپزشکی روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است و یک دندانپزشک خوب، باید  از جدیدترین متدهای روز به منظور ارائه بهترین خدمات با کمترین عوارض به بیماران خود آگاه باشد. دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی هر روز بیشتر به سمت و سوی متدهایی می رود که کمترین آثار ترمیم دندان در دهان قابل مشاهده باشد. به صورتی که از مواد نامرئی و همرنگ دندان برای انجام خدمات زیبایی دندان استفاده می شود.

به علاوه دندانپزشک متخصص ترمیم و زیبایی دندان، با آگاهی از اصول زیبایی شناسی، تمام تلاش خود را جهت ایجاد لبخندی زیبا با استفاده از روش های اصلاح طرح لبخند در بیماران خود انجام می دهد. انواع روش های سفید کردن دندان یا بلیچینگ، کاشت دندان یا ایمپلنت، انواع ارتودنسی، لمینت و ونیر دندان، روکش و … از جمله خدماتی هستند که بسته به نیاز بیمار در کلینیک دندانپزشکی فرشتگان دندان برای اصلاح طرح لبخند انجام می شود.

بیماری های لثه و دهان

بسیاری از مشکلات رشد و سلامت دندان ها به شکل نامناسب استخوان های فک و دهان یا بیماری های لثه مربوط می شود. انجام جراحی های ترمیمی به منظور اصلاح فرم قرار گیری فک و جرم گیری لثه از جمله خدماتی است که برای بهبود سلامت دهان و دندان با توجه به نیاز بیمار باید انجام شود.