ایمپلنت ارزان در غرب تهران

به طور کلی، هزینه های دندانپزشکی بسیار سنگین است. به خصوص، هزینه ایمپلنت دندان یکی از گران ترین عمل های ترمیم و زیبایی دهان و دندان می باشد. از همین رو مطب های زیادی با تبلیغات ایمپلنت ارزان در شمال و جنوب یا شرق و غرب تهران سعی در جذب بیماران ناآگاه دارند. غافل از آنکه هزینه ایمپلنت دندان مشتمل بر یک سری خدمات و مواد مصرفی است که کاهش قیمت هر یک از آن ها منجر به کاهش کیفیت ایمپلنت و کاشت دندان می شود.

هزینه ایمپلنت در غرب تهران

هزینه ایمپلنت در غرب تهران

قیمت ایمپلنت شامل چیست؟

به طور کلی، چند عامل وجود دارد که بر هزینه کاشت دندان تأثیر می گذارد که عبارتند از:

  • بدنه ایمپلنت و اتصالات آن
  • روکش ایمپلنت
  • لزوم یا عدم لزوم جراحی در دهان (مانند جراحی پیوند استخوان یا لیفت سینوس و …)
  • دستمزد جراح و دندانپزشک

همان طور که گفته شد، کیفیت هر یک از موارد فوق بر هزینه آن تأثیر می گذارد. مثلاً بدنه ایمپلنت شامل بر چند نوع فرانسوی، سوئیسی، چینی، آمریکایی و … که هر یک هزینه جداگانه و کیفیت متفاوتی دارند.

همچنین در مورد روکش دندان نیز بسته به انتخاب هریک از روکش های زیرکونیا، Zolid، PFM و … هزینه ایمپلنت متفاوت خواهد بود.

شما می توانید با اسکن QR Code ایمپلنت و رهگیری این کد، از کیفیت و شرکت سازنده ایمپلنت خود آگاه شوید.

معایب ایمپلنت ارزان

همانطور که می دانید، در روش کاشت دندان ، پس از آماده کردن محل کاشت دندان، با استفاده از یک پایه قرار داده شده در لثه، دندان کاشته شده و روی آن روکش گذاشته می شود. بنابراین، دندان کاشته شده مستقیماً با لثه در ارتباط است و باید مانند یک دندان طبیعی با لثه پیوند بخورد تا بتواند مانند دندان های طبیعی دیگر عملیات بلع را به راحتی انجام دهد.

قیمت ایمپلنت در تهران

قیمت ایمپلنت در تهران

استفاده از ایمپلنت ارزان قیمت منجر به استفاده از ایمپلنت هایی با ماندگاری کمتر و در نتیجه شکست عمل کاشت دندان می شود. به علاوه اگر این کاهش هزینه به دلیل عدم تجربه و مهارت دندانپزشک باشد، صدماتی نظیر عفونت لثه و بیماری های دهان و دندان نیز می تواند در انتظار بیمار باشد.

بنابراین توصیه می شود پیش از توجه به قیمت، با توجه به کیفیت ایمپلنت نسبت به انتخاب دندانپزشک خود حساس بوده و تصمیم بگیرید.

ایمپلنت ارزان در غرب تهران

اگر همچنان به دنبال ایمپلنت ارزان در غرب تهران هستید، لطفاً با ما تماس نگیرید! دنتال انجلز (فرشتگان دندانی) مفتخر است با کیفیت ترین خدمات کاشت و ایمپلنت دندان را با ماندگاری بالا و کمترین عوارض، با مناسب ترین هزینه و شرایط پرداخت، نه تنها برای بیماران غرب تهران بلکه برای تمام نقاط، ارائه نماید و سلامت دهان و دندان شما در الویت کار ما قرار دارد.